3/5 - (2 امتیاز)

شرکت پارس مشبک پردیس با توکل بر خدا و تجربه‌ی چندین ساله پرسنل متعهد در زمینه طراحی، ساخت و تولید صفحات گریتینگ (صفحات مشبک)، پله فلزی و سازه های فلزی فعالیت خود را در سال 1390 به صورت مستقل آغاز نموده و توانسته است در مدت این چندسال از تاسیس شرکت، خود را به عنوان یکی از قدرتهای ساخت گریتینگ در کشور معرفی کرده و به عنوان یکی از قوی‌ترین سازندگان گریتینگ در ایران و شهر اراک شناخته شده است.

این شرکت با استفاده از ماشین آلات پیشرفته ای همچون فیدر تمام اتوماتیک پانچ تسمه، دستگاه جوش Co2 اینورتر و پرسهای ضربه ای با تناژ بالا، به عنوان سازنده گریتینگ، آماده همکاری با پیمانکاران صنعتی جهت ارائه انواع گریتینگ بدون محدودیت ابعادی، شکل هندسی و متریال بوده و نیز علاوه بر کیفیت ساخت، کیفیت گالوانیزه گرم گریتینگ تولیدی این شرکت، با توجه به همکاری با شرکت های معتبر گالوانیزه در اراک، از میزان بالایی برخوردار می باشد.

هم اکنون این شرکت توانایی تولید صفحات گریتینگ فولادی دست ساز (گریتینگ فلزی)، گریتینگ الکتروفورج، صفحات گریتینگ استنلس استیل، کف پله فلزی، گریتینگ پله و … را دارا می باشد. همچنین آماده ارائه گریتینگ فایبرگلاس به پیمانکاران محترم هستیم.

گریتینگ