تولیدکننده گریتینگ مراحل تولید با توجه به مشخصات اولیه و تناژ کلی آن، متغیر بوده و زمان تحویل متفاوت است. به عنوان مثال برای تولید گریتبنگ تسمه در تسمه، به علت نیاز به پانچ کاری هر دو تسمه باربر و رابط، زمان بیشتری نیاز دارد و نیز مرحله مونتاژ متفاوت است. بدین شکل که ابتدا آن را با استفاده از تسمه های پانچ شده در یکدیگر مونتاژ می کنند. سپس با خال جوش ثابت شده و در نهایت جوشکاری می کنند.

اما در روش تولید تسمه در میلگرد یا نیم تسمه، فقط تسمه های باربر پانچ کاری شده و روی میزکار توسط فیکسچر، میلگرد یا نیم تسمه ها را مونتاژ کرده و پس از خال جوش و محکم کردن، آن را از فیکسچر جدا نموده و در نهایت جوشکاری می کنند.

در هر دو روش ممکن است گریتینگ به وسیله پانچ دستی و تسمه های شاخه ای فابریکی ماشینکاری شده و یا توسط پانچ فیدر اتوماتیک و تسمه های کویل، مراحل اولیه ساخت را انجام دهند.

شرکت پارس مشبک پردیس، تولبدکننده گریتینگ گالوانیزه و کف پله فلزی در اراک، بدون محدودیت در ابعاد و شکل هندسی قادر به همکاری برای انواع پروژه های صنعتی، پالایشگاهی، صنایع غذایی، کشتی سازی، ساختمان سازی و شهری و ارسال آن به سراسر کشور می باشد.

تولیدکننده گریتینگ

تولیدکننده گریتینگ